top of page

IADE & DEĞİŞİM POLİTAKISI

Iade Politikası

Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre, ürünü teslim almanızdan itibaren 14 gündür. Bu süreç içerisinde gönderilen iadeler, ekiplerimiz tarafından kontrol edildiğinde satılabilir özelliğini yitirmemiş ise iade kabul edilir ve para iadesi hakkındaki süreç için tarafınızla iletişime geçinilir.

Iade taleplerinizi info@leunial.com adresine mail atarak iletebilirsiniz, mailiniz aldıktan sonra ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek süreç hakkında biligilendirme yapacaktır. Ürünün iadesi olabilmesi için satın alındığı koşullarda olması gerekmektedir ve etiketi üstünde olması zorunludur. 

Değişim Politikası

Değişimler de ürünü teslim aldığınızdan itibaren 14 gün içerisinde yapılabilmektedir. İade ile aynı şartlar geçerlidir. Eğer satın aldığınız bir ürünü değiştirmek istiyorsanız info@leunial.com adresine konuyla alakalı mail atarsanız ekiplerimiz süreçle ilgili bilgilendirme için sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceklerdir.

Kargo ve Teslimat

Iade ve değişim kargo bedeli müşteriye aittir. İade ve değişim sürecinde kargoda kaybolan ürünlerle ilgili Leunial sorumluluk almamaktadır.

bottom of page